První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Elitní ženské družstvo má za sebou poslední zápas sezony. Ve čtvrtém čtvrtfinále nedokázaly i přes značné množství šancí dát Ostravě ani jednu branku, zatímco soupeř proměnil téměř vše co mohl. Drtivá prohra 0:11 tak znamená konec prapodivného extraligového ročníku na konečném pátém místě. Všechny ostravské branky si můžete pustit v sestřihu.