Související zápasy

Sedm statečných

Do známé haly v Nehvizdech jsme se v neděli ráno vydaly v nemocemi okleštěné sestavě.

Už od začátku nám bylo jasné, že s jedním hráčem na střídání tento turnaj bude velmi těžký, ale máme i příležitost se zaměřit na bránění.

První zápas proti Dvojce byl náročný, ze zápasu si odnášíme ale skvěle odbráněné oslabení 4 na 6. Po desetiminutové pauze a krátkém osvěžení jsme vyzvaly holky z Příbrami. V první polovině bylo šancí dostatek na obě strany, gól to ale nepřineslo. V druhé polovině se nám podařilo konečně prosadit a vstřelit úvodní branku zápasu. Zvládly jsme soupeře tlačit a vybojovat si ještě několik hezkých šancí na bránu. Máme 3 body!

Následuje tradiční téměř tříhodinová pauza, abychom si obešly krásy Nehvizd a nachystaly se na poslední zápas proti domácímu týmu. Holky do zápasu vstoupily se strachem, který je však během chvíle přešel, jelikož si uvědomily, že i na takového soupeře mají a v plné parádě jsme na to vlítly. Samozřejmě jsme musely šetřit síly, abychom vůbec zvládly zápas dohrát. Dvě minuty před koncem jsme se dostaly do vedení 3:2, které nám bohužel vydrželo pouze minutu a tak zápas skončil 3:3, tudíž si z turnaje odnášíme všechny možné výsledky. Výhru, prohru i remízu.

Poslední turnaj v tomto roce jsme si užily, teď nás čeká odpočinek a už se těšíme na další zápasy.

Autor: Kateřina Macounová