Související zápasy

Panthers Praha
24_20230911_132022.jpg
2642_20240123_085829.jpg

Rezervní ženy braly na úvod roku 2024 polovinu bodů

Rezervní tým žen vyjel poprvé v novém kalendářním roce na další ligový turnaj, kde je čekali soupeři méně zvučných jmen. Sestava se na poslední chvíli upravovala a nakonec se sešlo celkem 11+1 (Egi přejeme brzké uzdravení).

První utkání nezačalo úplně dobře, kdy se jako první do vedení dostal soupeř. Ovšem domácí souhra Čapa+Áďa dokázala srovnat a záhy Flo hned otočit vedení na naši stranu. Ke konci třetiny došlo k nepohlídání jedné hráčky, která se vytočila do předbrankového prostoru a Eliška v bráně to už měla těžké. O první přestávce se rozbila časomíra, tudíž se jelo na stopky na stolku a mělo se hlásit průběžný stav, což dva chlapci na stolku ne úplně zvládali…

Druhá třetina byla více v režii soupeře, kdy nám tam prostě nechtělo spadnout skoro nic, což naopak soupeři ano a hned se dostal opět do vedení. Bravurně jsme odbránily oslabení. Před třetí třetinou jsme si řekly pár moudrých rad a šlo se na věc. Flo zkušeně proměňuje trestné střílení a tak svítá naděje. Na což soupeř dokázal odpovědět a poté také proměňuje trestné střílení. Ke konci zápasu kosmeticky upravuje skóre nová akvizice Áďa. Bohužel jsme gólmance Elišce moc nepomohly a tak body do tabulky brala Boleslav.

V tomto utkání se nám bohužel zranila jedna hráčka Linda (zvrknutý kotník), utkání nedohrála, ale s týmem zůstala. Jelikož bufet byl v prvním patře, kam by Linda jen tak nedoskákala, tak ji Mirečka vzala na záda a vynesla, aby chudák nezůstala v šatně sama. Všechny jsme se řádně posilnily a doplnily energii.

O druhém utkání jsme věděly, že bude dost silové oproti prvnímu a taky to u tak bylo. Střelnici započala Áďa opět v kooperaci s Čápou. Znovu jsme si vyzkoušely oslabení a než stihlo vypršet, tak i hru 4v4. Změna skóre však neproběhla. Následně duo Áďa - Flo dokázalo slibně kombinovat a obě se gólově prosadit. Výsledek na tabuli vyhnal soupeřovu gólmanku z branky již po první třetině. To nás nezastavilo a střílely jsme branky dál.

Nedůraz na brankovišti znamenal první gól Wizards. To nás nabudilo a nejdříve Áďa, pak Mirečka a poté i Terka zaznamenaly gólové prosazení. Znovu jsme v této třetině bravurně zvládly oslabení. Závěrečná třetina byla taková lehčí a volnější, kdy se toho nic extra nestalo, padlo po jednom gólu na obou stranách a po 45 minutách jsme odcházely ze hřiště veselejší my.

Děkuji všem zúčastněným a budu se těšit na další turnaj. Přeji všem nemocným a zraněným brzké uzdravení.

Autor: Andrea Nováková