Rezerva #princezen brala všechny body

Ženské Béčko se sešlo první únorovou neděli v brzkých ranních hodinách na hale EXE Sport, kde je čekal další turnaj, který mimo jiné také pořádaly. Ze slibného počtu 13+1 se rázem těsně před turnajem stalo pouhých 9+1 statečných.

První utkání se zdálo papírově jednoduché. Vedení se však ujal soupeř po nedůrazu na brankovišti. Jak je naším zvykem, tak první třetina byla dosti okoukávací a rozběhávací. Do druhé třetiny jsme vstoupily sebevědoměji s tím, že Flo začala plnit pokyn "prostě střílej", tak jsme tu hned měly srovnání skóre a následné střídání shodné lajny obrat utkání z hole Ádi. Do konce třetiny bravurně vystřelila hned po buly Egi, kdy nedala gólmance vůbec žádnou šanci a zatočila svoji střelu do horního růžku. Nutno podotknout, že to byl pro Egi první vstřelený gól, jelikož je to původem brankářka a danou střelu by jí mohl leckterý Muž A závidět. V závěrečné třetině se roztrhl s góly pytel a pořadatelský stolek mírně začal nestíhat zapisovat. Skóre se zastavilo na číslech 8:3 pro naše barvy.

Čas mezi zápasy byl vyplněn různorodě - někdo skočil pro kávu, někdo pořádal, někdo pouze odpočíval. na druhé utkání došlo k mírné úpravě v sestavě, kdy místo Andy dorazila Eliška Čermáková a jako výpomoc dorazila Eliška Zubová.

Druhý zápas byla k vidění pohledná přestřelka. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a k vidění bylo velké množství pohledných akcí. V druhé části jsme se vedení ujmuli my a to už jsme nepustili. Ve třetí jsme si to pohlídali a ujmuli jsme vítězství.

Autoři: Andrea Nováková a Matěj Ďurina