Související zápas

Panthers Praha
PanthersFA MB
1:2(0:1,1:1,0:0)
pá 29. 4. 2022 18:00 @ TJ Radlice, 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
20_1640940998.jpg
2174_20220513_095043.jpeg

Rezerva juniorů zakončila sezónu dohrávkou

Již na konci základní části jsme komunikovali s několika kluby směrem k dohrávkám z covidové doby. Nakonec ale většina skončila kontumační výhrou pro naše barvy. Tabulková čísla zřejmě pro některé hrají větší roli, nežli skutečnost odehraného utkání.

Nakonec jsme ale našli společnou řeč s Florbalovou akademií z Mladé Boleslavi a protože se jednalo o utkání poslední, přizpůsobili jsme tomu i sestavu. Nominaci obdrželi všichni z ročníku 03 doplněné o dorostence tak, abychom mohli soupiskově vše splnit.

Kdybychom se chtěli zaměřit na utkání, tak bohužel musíme konstatovat, že dobré rozhodně nebylo. V podstatě jsme byli lepším týmem, měli více ze hry i většinu času byli na balónu. Jenomže jsme si řekli, že z brankáře Boleslavi uděláme superhvězdu. I přes závěrečnou rekonstrukci dění u Kyjeva, kdy my jsme byli v pozici vojáků "záchranné mise", se Kyjev našemu odstřelování ubránil.

Naše tažení letošní sezónou tak skončilo. Chtěli bychom poděkovat všem hráčům, kteří se do našich zápasů zapojili. Po dlouhé době jsme zažili celou sezónu bez přerušení a tak jsme mohli do zápasů zapojit opravdu všechny. Na všech hráčích pozorujeme obrovský pokrok a velké zlepšení takřka ve všech aspektech hry. Nesmíme zapomenout na rodiče, kterým patři obrovské poděkování za podporu každého z nás a to jak na hřišti, tak mimo něj. Děkujeme, víme že bez vás by to nešlo.

Letošní sezóna byla poslední pro ročník 2003 a i přesto že jsme každoročně na odchod nejstarších kluků zvyklí, s tímto ročníkem, který jsme měli ve čtyřletém cyklu jako první, se budeme loučit velmi těžko. Kluci, moc nás to s vámi bavilo a jsme velmi hrdí na to, že jsme vás mohli trénovat. Velké DÍKY!

Bohužel, ročník 03 není pro naší rezervu jediným odchodem. Letošní sezóna byla poslední i pro trenéra Lávičkose, který po pěti letech končí v realizačním týmu. Péťo, i tobě za celý tým děkujeme, klukům si toho nesmírně předal a jsme rádi že jsme s tebou mohli spolupracovat.

Autor: Jan Sysel