Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2577_20231124_094420.jpg

Rezerva dorostu vyválčila v Hořovicích bod

V neděli kluci vyjeli na turnaj do Hořovic. Zhoršená přístupnost k hale zavinila několik pozdních příchodů, horší byla zapomenutá sálová obuv, v nervy drásajících momentech jsme se nakonec sešli před prvním hvizdem na hřišti všichni a v plné výbavě.

Soupeř z Hořovic byl vyrovnaný, chvílemi tlačil a chvílemi to bylo zase naopak. Několik promarněných úniků z naší strany zapříčinilo všeobecný stav, kdy jsme tahali za kratší konec. Avšak i přes to si soupeř nevěděl vždy rady, a tak horská dráha skončila v základní části ve stavu 4:4. Následovala série nájezdů, diváci si kousali nehty, chytali se za hlavu, než byla prodloužená série zakončena balonkem rozehraným nohou. Neslavný konec jinak dobrého zápasu.

Po pauze, která trvala dva zápasy, jsme hráli se Spartou. Vytažený útok dělal problém v rozehrávce. Silná kondiční a technická vybavenost soupeře vytvořila podmínky pro trestání nepřesností, kterých bylo až příliš. Šance, které jsme měli, skončili zapomenuté v gumové podlaze haly Hořovic a nepropsaly se do katalogů kanadského bodování, a tak i druhý výsledek byl neúspěšným.

Autor: Filip Urban