Související zápasy

Promrzlé trápení body nepřineslo

Dorostenky v neděli sehrály své utkání v nízkých teplotách v Bublina aréně. Už předem věděly, že to budou jedny z vůbec nejtěžších zápasů v celé lize, a zároveň že jim to jejich počet 9+1 vůbec neusnadni.

Po kvalitním nabuzení a rozcvičce holky rozehrály první zápas a to s Tygřicemi z Nehvizd. Do zápasu vkročily pravou nohou a po necelých pěti minutách se dostaly do vedení 1:0, které vydrželo až po posledních vteřin první periody, kdy skórovaly soupeřky. Vstup do druhé třetiny se holkám nepovedl a dvougólový náskok už se Panterkám dotáhnout nepodařilo. Třetí třetina nám přinesla strhující boj, šance na každé straně, ale bohužel se radovaly pouze soupeřky.

Během dvouhodinové pauzy holky společně sledovaly české reprezentantky v Singapuru na MS. Po vyvrcholení zápasu oslavily triumf a následně se už připravovaly na druhý mač.

Ten je svedl dohromady s lídryněmi tabulky a průběh nám otevřel oči již v 19. vteřině, kdy soupeřky poprvé skórovaly. Zápas to byl tvrdý a těžký, který nám ovšem přinesl mnoho zkušeností do těch nadcházejících.

Autor: Lucie Drábková