Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2351_20230113_003926.jpeg

Přípravku hnala hlasitá podpora

Na další turnaj jsme vyrazili do Sokolovny na Vinohradech, kde už jsme si to v této sezoně vyzkoušeli s elévkami. Trenér tedy dopředu varoval rodiče, že je to tam špatné s parkováním, aby pak při příchodu koukal na prázdné ulice, všichni asi jeli na hory na kola. Další vítanou změnou bylo malé občerstvení přímo v hale, kdy při minulých pořádáních jsme si museli vystačit s automaty.

Sestava byla nabitá, kdy jsme měli kompletní tři lajny a brankáře. Hodně nás doplnila děvčata, která přišla čtyři a také jsme uvítali nováčka Filipa Fořta, jinak zbytek už patřil mezi ostřílené hráče, což ale tentokrát nebylo často moc znát :)

Soupeři byli velice zdatní (oproti minulému druhému koši mi přišli ještě snad lepší) a každý zápas byl velice náročný a museli jsme se vždy snažit vydat ze sebe maximum, abychom odehráli dobrý zápas. Což bychom samozřejmě měli dělat bez ohledu na kvalitu a zkušenosti soupeře, ale všichni víme, že to není tak jednoduché.

Velkou pochvalu zaslouží holky, které si od druhého zápasu "sedly" v lajně, hrály velice dobře a snažily se jak mohly plnit pokyny trenéra a přitom se i bavit hrou (značka ideál). Kluci to měli trochu jako na houpačce, někdy hráli naprosto perfektně aby vzápětí způsobili trenérovi další vrásky a šedé vlasy (kdy už se to ten trenér naučí brát s nadhledem, co myslíte?) Také bych rád pochválil rodiče, kteří se zase jednou pustili do toho, co od nich nejvíce potřebujeme, a sice fandění, kdy skandování Panthers/Panthers, bylo slyšet až na ulici. Zápas tak získal hned jiný náboj a nasazení šlo logicky o chlup nahoru.

Takže celkově vzato podařený turnaj a já hlavně doufám, že už příště budeme vědět jak chodit k rozehrávce, protože jinak to bude znamenat, že je třeba vyměnit trenéry :D

Autor: Jan Tůma