První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

V deštivém ránu jsme vyrazili na další turnaj přípravky, tentokrát do nedalekého Kladna.
K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Athletics a jak se ukázalo, celý zápas byl velmi vyrovnaný a šance byly na obou stranách. Střelci se předháněli v tutových šancích, ale bohužel jsme doplatili na nezkušenost v zakončení a selhali jsme. A tak zápas skončil 3:3.