Související zápasy

Panthers Praha
24_20230911_132022.jpg
2420_20230317_123529.jpg

Přípravka okusila v Letňanech nabitý rozpis

Na poslední turnaj před jarními prázdninami jsme vyrazili do polí u Letňan, kde si jeden teď už polozapomenutý šermíř postavil halu, aby se mu na vzápětí nastěhovali florbalisté.

Po příchodu do haly děti zamířily hledat vhodnou šatnu a rodiče kávu s jakýmkoliv obsahem kofeinu. Na turnaji nás čekal nabitý rozpis, kdy jsme hráli ob zápas a tak se jednotlivé zápasy tak trochu slily dohromady. Poslední trochu vynikal, protože už jsme za prvé neměli moc sil a za druhé drtivá většina družstva vyrazila do nepříliš vzdálených fast foodů, aby si doplnila palivo, ale bohužel asi bylo prošlé, nebo ho bylo moc, protože na hřišti už se většina hráčů spíš ploužila (nejvíc pohybu občas předváděl Matěj, který byl ale bohužel v bráně).

Kluci a holky (skoro už stálice Kája a Eliška) odehráli slušný turnaj. Ještě nám pořád některé věci nejdou tak, jak bychom chtěli, ale zároveň je vidět, že v jiných se zlepšujeme (například bránění). Premiéru si odbyl Dan Cibula a sice občas nevěděl kde má stát, ale tak to u nováčků je vždy a jinak se s tím popral na výbornou a všichni doufáme, že už bude chodit pravidelně. Za zmínku ještě stojí počet nahrávek mezi dvojicí Matěj a Adam, který se dal spočítat na prstech jedné ruky za celý turnaj. A bezpochyby nám tu roste "bek jak víno", ale raději nebudeme jmenovat, aby moc nezpychnul :-)

Všehovšudy to byl takový normální turnaj přípravky, o kterém příště nechám psát někoho jiného, protože tenhle report je opravdu nuda :)

Díky všem a zase příště.

Autor: Jan Tůma