První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.
Lepší start do začátku turnaje jsme si ani nemohli přát. Věděli jsme, že je to už poslední turnaj sezóny a možná i proto kluci předvedli bojovný výkon, který se vyplatil. Po zásluze si Panterčata odnesla ze hřiště výhru nad Rudnou 6:2.