Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2084_20220218_110442.jpg

Přestřelky mlžek na domácí půdě

Nejmenší princezny se po krátké pauze opět představily na domácí půdě v rudenské tělocvičně.

Odehrály zde nakonec tři zápasy a všechno to byly pořádné přestřelky. Ta úvodní, jíž jsme sehráli proti florbalistkám z Mladé Boleslavi, byla herně velmi vyrovnaná, držela se nás ale smůla v zakončení a tak i přesto, že jsme soupeřkám nasázeli šest branek, jsme ze hřiště odcházeli v pozici poraženého týmu.

Mezi zápasy se pak celý tým přesunul o pár schodů výš na důležitý zápas starších spoluhráček z panteřích juniorek, které zde hrály důležitý zápas proti Black Angels. Bez větších problémů se nám podařilo překřičet hostující kotel a vytvořit tak holkám alespoň na chvíli pořádnou domácí atmosféru, která ale ke smutku všech přítomných nakonec Panterky k vítězství nedovedla.

Malé #princezny každopádně fandění hodně nabudilo a druhý zápas byl z jejich strany daleko povedenější než ten první. Soupeřky s námi sice dlouho dokázaly držet krok, v závěru jej ale ztratily a přišlo tak z naší strany první vítězství dne, navíc podpořené dvouciferným počtem vstřelených branek.

V závěrečné bitvě jsme pak čelili Wizardkám, které nám daly pořádně zabrat a postupem času svou převahu daly bohužel vědět i na skóre, které přes veškerou naší snahu narůstalo a nakonec se zastavilo na vysoké porážce. Panterky si ale i přesto vyzkoušely několik nových věcí, jako například hru ve čtyřech bez brankáře při snaze soupeře alespoň trochu dotáhnout, v níž navíc ani jednou neinkasovaly.

Děkujeme rodičům za podporu a budeme se těšit zase příště.

Autor: Tomáš Drašnar