První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Vyspat se posnídat "a pak tradá na Beroun....", jak zpívá ve své písni XindlX. Sraz 11:15 nic vražedného, však i přesto pro některé nadlidský úkol, co Vaceňáku? Šatnu jsme neobdrželi, a tak jsme museli potěšit nejedno ženské fanynkovské oko převlékáním v "natřískaných ochozech".