24_20230911_132022.jpg
21_1640941393.png
2196_20220722_113547.jpg

Heart of Panthers se blíží, zajistěte si místa včas!

30. výročí klubu se nezadržitelně blíží a spolu s ním také projekt, který celé oslavy bude zaštiťovat – představujeme vám Heart of Panthers!

Už 21. ledna vyvrcholí oslavy 30 let klubu, které pod sebe zaštiťuje projekt Heart of Panthers. Panteři toho dne vyzvou ve slavnostním utkání v rámci Národní ligy rivaly z Prague Tigers, a to v prostorách moderní haly na pražských Řepích. Jaké jsou ty nejdůležitější novinky? Pojďme si je společně představit!

Jak již bylo řečeno, vrcholem večera je mužské derby s Prague Tigers. To začne ve Sportovním centru Řepy přesně v 17:00, fanoušci pak budou mít na halu přístup od 16:15. Tribuny jsou na vysokou kapacitu připraveny, místa na sezení ale rychle mizí - nezapomeňte si je tedy zajistit včas v předprodeji! V jakých cenových relacích se bude vstupné pohybovat?

  • 100 Kč - základní vstupné
  • 250 Kč - základní vstupné + památeční placka + pivo
  • 500 Kč - základní vstupné + výroční triko + památeční placka + pivo

Připomínáme, že vzhledem k výjimečnosti akce neplatí pro vstup klasické permanentky, i jejich vlastníci tedy musí dorazit na zápas s platnou vstupenkou.

Veškerý výtěžek ze vstupného bude putovat na rozvoj panteří mládeže. V rámci předprodeje je zároveň možné si zajistit zmíněná místa na sezení, která budou rychle mizet - je tedy možné, že na jeho konci či v prodeji na místě budou k dispozici už pouze lístky na stání, s objednávkou tedy neotálejte!

Od pátku 20. ledna od 21 hodin je předprodej ukončen a vstupenky je možné zakoupit již jen na místě na pokladně při vstupu do haly.

V následujících týdnech se můžete těšit na další novinky, včetně představení programu celé akce, speciálního merchendisingu nebo dalších dílů s klubovými legendami. Zůstaňte na příjmu!


Panteři patří mezi nejstarší florbalové kluby v republice a není tedy divu, že kalendářní rok 2023 bude již 30. rokem, kdy působí na tuzemské scéně. A protože si každé výročí zaslouží zvláštní pozornost a oslavu, bude to naše zaštiťovat jeden společný název – Heart of Panthers.

Celý projekt se v následujících týdnech a měsících vrátí v čase a postupně zmapuje historii klubu tak, jak si jí pamatují ty nejdůležitější osoby, které klub pomáhaly tvořit. Těšit se můžete na rozhovory o nejhezčích vzpomínkách, dávno zapomenutých momentech a klíčových událostech s klubovými legendami, nejlepšími střelci, rodiči budoucích hvězd nebo i těmi, kteří klub sledovali zvenčí a mohli tak postupně vnímat jeho růst až do současné podoby jednoho z těch největších v Praze.

Speciální oslavy si navíc žádají speciální logo, které budete moci vídat nejen na sociálních sítích, ale i třeba na speciální kolekci merchendisingu, kterou pro vás do začátku nové sezony připravujeme. Celé oslavy zároveň vyvrcholí zkraje příštího roku, konkrétně v sobotu 21. ledna 2023 ve Sportovním centru Řepy, kde naši muži ve slavnostních kulisách vyzvou v ligovém derby Prague Tigers – na utkání tedy už dopředu zveme všechny naše členy, podporovatele, přátele nebo i třeba rodinné příslušníky – přijďte s námi oslavit 30. výročí Panthers Praha!