24_1640942060.jpg
18_1640199804.png
2196_20220722_113547.jpg

Představujeme projekt Heart of Panthers

30. výročí klubu se nezadržitelně blíží a spolu s ním také projekt, který celé oslavy bude zaštiťovat – představujeme vám Heart of Panthers!

Panteři patří mezi nejstarší florbalové kluby v republice a není tedy divu, že kalendářní rok 2023 bude již 30. rokem, kdy působí na tuzemské scéně. A protože si každé výročí zaslouží zvláštní pozornost a oslavu, bude to naše zaštiťovat jeden společný název – Heart of Panthers.

Celý projekt se v následujících týdnech a měsících vrátí v čase a postupně zmapuje historii klubu tak, jak si jí pamatují ty nejdůležitější osoby, které klub pomáhaly tvořit. Těšit se můžete na rozhovory o nejhezčích vzpomínkách, dávno zapomenutých momentech a klíčových událostech s klubovými legendami, nejlepšími střelci, rodiči budoucích hvězd nebo i těmi, kteří klub sledovali zvenčí a mohli tak postupně vnímat jeho růst až do současné podoby jednoho z těch největších v Praze.

Speciální oslavy si navíc žádají speciální logo, které budete moci vídat nejen na sociálních sítích, ale i třeba na speciální kolekci merchendisingu, kterou pro vás do začátku nové sezony připravujeme. Celé oslavy zároveň vyvrcholí zkraje příštího roku, konkrétně v sobotu 21. ledna 2023 ve Sportovním centru Řepy, kde naši muži ve slavnostních kulisách vyzvou v ligovém derby Prague Tigers – na utkání tedy už dopředu zveme všechny naše členy, podporovatele, přátele nebo i třeba rodinné příslušníky – přijďte s námi oslavit 30. výročí Panthers Praha!

Na prvním díl seriálu Heart of Panthers se můžete těšit už příští pondělí, ten další vám navíc přineseme ještě do konce července. Do té doby můžete ukojit svou zvědavost krátkým teaserem, který najdete na odkazu níže.