Související zápasy

Panthers Praha
24_20230911_132022.jpg
2454_20230427_120307.jpg

Poslední turnaj elévek

Poslední turnaj v této sezoně jsme vyjeli do Letňan, abychom změřili síly s týmy v druhém koši. Bohužel nám chybělo několik hráček (ačkoliv na první pohled by se mohlo zdát, že je nás dost, ale k tomu se ještě dostaneme), takže jsme věděli, že to bude těžké.

Soupeřky měly více zkušeností, síly a někdy jim naše hráčky mohly probíhat mezi nohama, takže drtivá většina branek padala do naší branky. Ale díky tomu, že jsme s tím počítali, tak nás to tolik nemrzelo. Snažili jsme se soustředit na věci, které jsme mohli ovlivnit. Zaměřili jsme se na standardní situace, obsazování hráček a když se holky soustředily, tak to bylo i dobré. Někdy nám kolísalo nasazení, ale tak to prostě někdy bývá a je potřeba se s tím naučit pracovat. 

Na druhý a třetí zápas se přijela z trenérského školení podívat Emily, která sice štěstí nepřinesla, ale za to se ukázalo koho mají holky radši (a nejenom holky, že jo :D) Soutěžní sezóna je za námi a tak se sluší se trochu ohlédnout. Sezona byla zvláštní v tom, že na jejím začátku chodilo pár stejných hráček, tak na jejím konci jsme naopak měly hráček "moc" a na zápasy chodilo spoustu "novaček", které se k nám připojily později. Je skvělé, že je holky mezi sebe vzaly a řady se nám tak rozrostly. Ještě potřebujeme trochu více zapojit holky z Rudné a budeme moct založit i dva týmy :D. Nejdůležitější je, že to holky stále baví a chtějí se zlepšovat. Nic víc po nich vlastně ani nechceme :). Určitě nám všem také pomohlo, že se v této sezoně naplno zapojila Emily, která má zase trochu jiný pohled na trénování, což může jenom pomoct. A stejně tak, že v průběhu sezony přišla Eliška (Zub), která se zatím "rozkoukává", ale je rozhodně zdatnou pomocí a holky ji mají rozhodně rády (což je pro ně samozřejmě nejdůležitější).

Doufám a věřím, že budeme všichni nadále pokračovat, ačkoliv některé holky už budou věkem mladší žákyně a budou tak hrát jinou soutěž, ale stále se budeme na některých trénincích vídat. Už teď se těšíme na nesoutěžní turnaje, které nás čekají a hlavně pak na kemp a soustředění (kdo ještě není přihlášený, tak honem napravit :D). Díky moc za všechno. Je radost s vámi trénovat a vidět vás růst. A také děkuji rodičům, že vás podporují a starají se o vás a nám se snaží pomáhat, protože jim asi dává smysl, co a jak děláme.

Autor: Jan Tůma