První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.
Starší žákyně čekal poslední turnaj této sezóny, a to na Ruzyni. V prvním zapase nás čekal rival z Kutné Hory. Vyrovnaný duel to byl do konce první půle. Ovšem druhou polovinu jsme byli jasně lepší a tak jsme vyhráli 3:1. Premiéru na hřišti měli hned dvě hračky, a to Míša a Verča. A obě předvedly obdivuhodný výkon.