Související zápas

Florbal Jidřichův HradecPanthers
2:10
ne 18. 9. 2022 17:00 @ SH Jindřichův Hradec, Pohár Českého florbalu žen, 2. kolo

Pohárový postup žen jistila vysoká výhra

Jen dva dny po prohře v Jičíně čekala extraligové #princezny další venkovní bitva – druholigovému Jindřichovu Hradci nasázely Panterky deset gólů a v Poháru tak jdou dál.

Úvodní nápor přinesl na jihu Čech i rychlou branku Retové, na kterou sice záhy dokázala reagovat domácí Matějovská, to ale bylo ze strany Jindřichova Hradce na dlouhou dobu vše a dále se trefovaly zejména Panterky – ještě v první třetině to stihly Pavlicová, Gocová a znovu Retová.

Podobný průběh měl i zbytek utkání. Papírový favorit domácí hráčky k ničemu velkému nepouštěl a postupně navyšoval vedení, přičemž se střelkyně branek pravidelně měnily a k zásahu se tak dostala většina kádru. Jindřichovu Hradci nepomohla ani změna gólmana a byť se minutu a půl před koncem trefila ještě Kupková, už tím pouze mírnila výsledek na konečných 2:10.

Panterky tak postupují do třetího kola Poháru, kde na venkovním hřišti narazí na jednoho z prvoligové dvojice Slavia Plzeň – SKV.