Související zápasy

Panthers Praha
23_20230911_132008.jpg
2605_20231214_101027.jpg

Parádní představení mlžek!

V brzkých ranních hodinách se mladší žákyně sešly na hale v Bellušově ulici, aby si užily a odpořádaly jejich poslední turnaj v tomto roce.

Soupeře, se kterým jsme na posledním turnaji prohráli o gól, jsme tentokrát zvládli naopak o dva porazit, a to byl stále teprve začátek toho všeho, co holky v tento den čekalo. Zápas s Mladou Boleslaví byl za námi a čekala nás Bohemka - velmi těžký soupeř, ale my se nebojíme. Začátek utkání byl vyrovnaný a hra se přelévala ze strany na stranu, ovšem v druhé polovině Bohemka vstřelila víc gólů, než se podařilo nám. Z utkání tak sice docházíme poraženy, ale těšit nás mohlo minimálně to, že jsme silnému soupeři zvládly nastřílet skvělých sedm branek!

Předposlední zápas jsme vyzvaly Tatran a holky v zápase předvedly parádní výkon. Krásné přihrávky, skvělé úniky na bránu, touha po gólech a především dobrá obrana. Zápas skončil remízou, což nikdo nečekal a byť na skóre tolik nekoukáme, tak to byl skvělý výsledek! A teď už jen zbývalo si tuto radost, nasazení a chuť po gólech přenést do posledního zápasu roku, ve kterém jsme se utkaly se Startem. Holky navázaly na svůj výkon, ukázaly, že na to mají, a s rokem 2023 se rozloučily vítězstvím a další gólovou parádou – tentokrát se do sítě soupeřek trefily čtrnáctkrát!

Z turnaje si holky odnáší dvě výhry a po jedné remíze a porážce, především pak ale i obrovskou radost z jejich výkonu a jak to tak bývá, tak i trenéři odcházeli naprosto spokojení. :-)

Autor: Kateřina Macounová