26_20230215_144258.png
21_1640941393.png
2177_20220516_234143.jpg

Panthers Night proběhne 10. června!

Po loňském covidem ovlivněném ročníku a předchozímu venkovnímu konání se vrací na scénu Panthers Night v tradičním společenském hávu – oblíbená klubová akce proběhne 10. června v prostorách Řeporyjského Pivovaru!

Formát společenského večera mimo jiné s živou hudbou k tanci se tak vrací po téměř třech letech ve formátu, na nějž jsou všichni jeho účastníci zvyklí. A i letos se můžou těšit na dodržení oblíbeného programu, který doplní několik překvapení. Celým večerem a zároveň slavnostním zakončením sezony provede přítomné netradičně moderátorská dvojice, která připomene úspěchy a velká vítězství z uplynulých měsíců, k jejichž zhodnocení jim přijde pár slov sdělit i několik zajímavých hostů.

Všechny kategorie se pak mohou těšit na očekávané vyhlášení individuálního ocenění Hráč roku, v němž každoročně trenéři oceňují ty svěřence, kteří svým vrstevníkům byli v sezoně největším vzorem a mohli se na ně spolehnout. Vítězové se kromě památeční plakety a potlesku na otevřené scéně mohou letos těšit i na novinku v podobě překvapení, jehož si budou moci užít už na pódiu a v dalších letech jim bude připomínat jejich povedenou sezonu.

Zejména ti starší a ti, jenž dorazí v páru, si pak budou moci užít i živé hudby k tanci a už vyhlášenému půlnočnímu představení, o něž se postará někdo, do něhož by to předtím možná neřekli. Samozřejmostí je i bar včetně teplé kuchyně, o něž se postará provozovatel, tedy Řeporyjská Restaurace a Pivovar.

Letošní ročník Panthers Night, jehož součástí je i neméně důležitá členská schůze, proběhne v pátek 10. června od 18:00 v prostorách Řeporyjského Pivovaru a stejně jako v předchozích letech jsou na něj zváni jak hráči, tak i rodiče, fanoušci a další podporovatelé našeho klubu, se kterými rádi ukončíme uplynulou sezonu a v příjemné atmosféře se naladíme na tu další. Vstupenky v jednotné ceně 150 Kč jsou v předprodeji na klubovém eshopu či u trenérů, rodinné vstupné pro 4 osoby pak lze zakoupit i se sníženou cenou za 500 Kč. Budeme se na všechny těšit!