První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Druhý týden klubových výzev je minulostí a i tentokrát v něm byly úspěšnější malé panteří #princezny. Mezi vítězkami se kromě Evy Budinové i tentokrát objevila Denisa Kotková, chlapce podruhé coby úspěšný řešitel reprezentoval Josef Polák. Zadání na další týden už nyní najdete v členské sekci!
Video všech tří vítězů si můžete pustit níže: