Panterky nevyužívaly své šance a nakonec padly vysokým rozdílem

Hodně hořkou příchuť mělo pro elitní družstvo žen pražské derby proti Bohemians. Ačkoliv si Panterky vypracovaly velkou řadu gólových příležitostí, skórovat dokázaly pouze čtyřikrát a na efektivnějšího soupeře nakonec nestačily krutým výsledkem 4:13. První minuty v nejvyšší tuzemské soutěži zapsala brankářka Tea Mažáryová.

Od zápasu s Bohemians se očekávalo, že to bude vyrovnaný boj, kde by mohl rozhodovat každý vstřelený gól. To ovšem platilo pouze úvodních deset minut, ve kterých padly čtyři branky - dve na každé straně. Poté už se na delší dobu dokázala prosazovat pouze Bohemka, která si díky své aktivitě a rychlosti dokázala vybudovat náskok, který už jsme nedokázali dotáhnout.

Přestože jsme hru od druhé třetiny výrazně zlepšili, soupeře místy dokázali zatlačit a vytvářeli jsme si slušné gólové šance, tak jsme absolutně vyhořeli v koncovce, případně nás vychytala výborná gólmanka. To naopak Bohemians se podařilo téměř vše na co sáhla a skóre se zastavilo až na hrozivých 4:13.

Autor: Pavel Skazko

Panthers Praha - FbŠ Bohemians 4:13 (2:4, 0:3, 2:6)  online | stream