PanthersBohemians
0:3(0:2,0:1,0:0)
út 7. 3. 2023 17:45 @ Exe Sport Arena, 1. liga dorostenek - skupina 3, 8. kolo

Oslabené dorostenky padly v dohrávce

V nezvyklý den a nezvyklý čas jsme se sešly v EXE Aréně na dohrávce zápasu Bohemians. Už dle počtu hráček při rozcvičce na obou stranách bylo jasné, že toto pro nás nebude lehký zápas. My bohužel dorazily v počtu 5+1, zatímco soupeřky v téměř trojnásobném.

Po celý zápas jsme se snažily hrát na své polovině v kompaktní obraně, neinkasovat moc branek a dopředu to hrát na brejky. Holky plnily úkol skvěle. Ač se sice po většinu zápasu hrálo na naší polovině a z pohledu diváka to musel být nudný florbal, tak to Panterky nevzdávaly a snažily se ze všech sil až do samotného konce. A dle toho také vypadala třetí třetina, která byla z naší strany nejlépe odehraná, kdy už se holky neměly na co dál šetřit a začaly více napadat rozehrávku soupeřek, více útočit a několikrát si i vypracovaly krásné akce a zapojily tak do hry i gólmanku soupeře - bohužel tomu chyběl ten gól, který by jistě potěšil. Na druhou stranu nutno podotknout, že ani my jsme ve třetí třetině neinkasovaly.

Klobouk dolů před celou šesticí, která zápas opravdu odmakala, nic nevzdala a za výsledek 0:3 v takovém počtu se nemusí vůbec stydět.

Autor: Veronika Raková