První listopadový den se naše rezervní ženy představily na nedaleké hale v Chýni. Na daný turnaj se sešly ve velice slibném počtu 12+1, doplněny diváky z řad rodinných příslušníků či hráček, které nemohou nastoupit kvůli zranění.
Sobota 1.11.2025 byla pro přípravku druhým turnajovým dnem v sezóně. Tentokrát nás v hale TJ Michle čekaly čtyři zápasy a na soupisku přibyl další z nováčků v naší kategorii pro zkušenosti ze hry.
Rok 2018 přináší kromě jiného i výročí čtvrtstoletí od založení klubu. A že je důvod k oslavě, tak jí také už začínáme pomalu připravovat, aby to stálo za to!
Za těch 25 let se událo mnoho změn a to nejenom v klubu, ale i naší samostatné zemi, v Evropě i v celé společnosti, že se to zdá jako věčnost.
O to větší výzvy ale dnešek přináší, protože změny se mohou dít mnohem rychleji a to platí to jak lepšímu, tak k tomu horšímu.
Přejeme tedy vám všem, hráčům a hráčkám, rodičům a dalším příbuzným, známým i náhodným kolemjdoucím do nového roku tradičně jenom to dobré, ale hlavně, ať se nám všem daří nalézat na tom, co (nebo koho) nám tento rok a náš život v něm přinese, vždy to lepší a pozitivní, ať se učíme spolupracovat a navzájem si naslouchat, přicházet za druhým v dobré vůli a s porozuměním.
A to bez ohledu na to, co zrovna děláme, jestli florbal nebo jinou kratochvíli, protože každý z nás může vším, co dělá, udělat své blízké okolí a nebo klidně celý svět o malinko lepší.
Takže ještě jednou - přejeme vám dobrý rok 2018 a děkujeme za vaší přízeň v našem společném každodenním snažení.