První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Už minulý turnaj to byl ze strany našich borců nepředstavitelný výkon, na který v dalším turnaji v pražské čtvrti Zahradní Město navázali a zejména dřinou a bojovností si došli pro další postup do již 3. koše. Hráčů do pole se sešlo opět 8 s tím, že jsme byli posíleni o jednoho klučinu z přípravky (Ríša Šimo).
1. zápas - Sokol Nehvizdy :-|