Související zápasy

Panthers Praha
24_20230911_132022.jpg
2325_20221207_003543.jpg

Nešťastný turnaj mužského eFka

Muži F sehráli na závěr kalendářního roku nešťastný turnaj ve Stochově.

Naše poslední mužská rezerva zavítala tento víkend do zasněženého Stochova. Sestava v počtu 10+2 slibovala pohodu v dostatečném odpočinku na střídačce, v kabině panovala dobrá, bojovná nálada a tak se všichni těšili na dobré dva zápasy, kde bychom mohli předvést silný výkon a započítat si tak do tabulky dalších 6 bodů.

První zápas, dle aktuálního skóre za stavu 2:0, i výše popsaný příslib naplňoval. Bohužel poté soupeř dokázal dvakrát dotáhnout náš náskok a dokonce se ujal vedení, které jsme naštěstí i my dokázali vymazat a tak utkání dospělo k samostatným nájezdům. V nich se našim borcům vůbec nedařilo a tak jsme zaznamenali prohru 4:5.

V mezi zápasové pauze jsme vše řádně probrali nad půllitrem rezavého vychlazeného moku. Proběhla i menší výměna v sestavě, kdy Tomáš D. musel odjet hostovat na jiné zápasy a naše řady doplnila legenda ze C POWER Martin E. Soupeři první zápas prý také extrémně nevyšel, takže jsme si věřili, že alespoň jedno vítězství přivezeme zpět do Prahy.

Realita byla ale bohužel opět jiná. Soupeř nás překvapil houževnatým odporem a hra se brzy stala velmi vyrovnanou. Spálených šancí na obou stranách přibývalo a bylo jasné, že o zápasu rozhodne až třetí třetina. Tak se i stalo, bohužel v neprospěch našich borců. Soupeř ustál náš finální tlak a podržel si hubené vedení 3:4. Na konci už byla cítit i naše menší frustrace a emoce na obou stranách. Konec zápasu byl tedy trochu divočejší, ale bohužel velice krátkou možnost přesilové hry se nám nepodařilo přetavit ve vyrovnávací gól.

Další turnaj, poslední v roce 2022, nás čekají tabulkově silní soupeři a my potřebujeme zkoncentrovat veškeré naše síly, abychom předvedli vynikající výkony, které nám zajistí, že i další herní víkend nebude bodově ztrátový a udržíme se na předních místech tabulky.

Autor: Martin Bajer