Související zápasy

Panthers Praha
23_1640942031.jpg
2307_20221123_161332.png

Nad síly dorostu bylo tentokrát Ústí i Gorily

Na dorostence čekal nelehký turnaj na Bublině, kdy se měli střetnou s Ústím a Gorilami Plzeň. Sestava se skládala poměrně náročněji, jelikož se turnaj kryl s výjezdním víkendem juniorů, ale trenéři si poradili.

První zápas začal docela opatrně z obou stran, jelikož se předpokládalo, že se bude jednat o těžké utkání. Vedení se ujalo Ústí, které ho navýšilo v přesilové hře. Naši hráči si sice tvořili šance, ale v koncovce se nám vůbec nevedlo. Po první třetině přišlo patřičné zvýšení hlasu trenéra, jelikož hráči neplnili dostatečně jasně dané pokyny. Ve druhé části se nám bohužel nepodařilo využít početní převahu i přes značně jasné střelecky výhodné pozice. Následně došlo k nesmyslnému faulu našeho hráče a byl ohodnocen vyšším trestem 2+2, kdy soupeř byl v této přesilovce úspěšný pouze z poloviny. Třetí třetina byla koukatelnější, dostávali jsme se do více šancí, ale ne a ne dostat kulatý nesmysl za záda soupeřova gólmana. Po sporném zákroku Štoska si šel jmenovaný odsedět také vyšší trest, tudíž utkání dochytal Vágner. Mohou nás hodně mrzet zbytečná dvě vyloučení a neproměňování šancí. Máme rozhodně na čem pracovat do dalších turnajů.

Do druhého zápasu jsme šli velice nalehko i možná díky faktu, že pro udržení koše bylo třeba vyhrát nad soupeřem víc jak o 15 gólů, ovšem já to vzdávat nechtěl. Po první zaspané třetině byla ta druhá o něco povedenější a bez inkasovaných gólů, bohužel pro nás to nestačilo na nakopnutí týmu pro obrat. Ve třetí třetině soupeř znovu odskakoval a využíval příležitostí, které jsme mu servírovali.

Věřím, že se jednalo jen o nepovedený zápas a že kluci si z toho odnesou to, aby se nic předem nevzdávalo.

Autoři: Andrea Nováková a John Hodek