Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2550_20231107_145634.jpg

Na skok v prvním koši

V neděli 5. listopadu jsme se vydaly na náš 3. turnaj na pražský Campanus.

Čekali nás čtyři těžcí soupeři - Prague Tigers, domácí Chodov, Black Angels a Bohemians. Hned v prvním zápase jsme předvedly bojovný výkon, který však na výhru nestačil a zápas skončil poměrem naší porážkou. Ve druhém zápase jsme proti Chodovu zvládly skvělým týmovým výkonem dorovnat skóre a v posledních patnácti sekundách otočit zápas v náš prospěch. Skóre jsme si pohlídaly a zvítězily o tu jednu klíčovou branku.

Třetí zápas se nesl v podobném duchu jako ten druhý. Zvládly jsme se v něm přiblížit na rozdíl jedné branky, skvělá gólmanka Blacků nám nicméně podobný obrat nedovolila a svůj tým zvládla podržet, takže i přes velký závěrečný nápor přišla naše druhá porážka dne.

Před posledním zápasem jsme měly delší pauzu, tak jsme si daly společný oběd a užily si spoustu srandy mimo hřiště. Na závěr turnaje jsme pak nastoupily proti Bohemce. Byla na nás znát únava a nekoncentrovanost na zápas. Až ve druhé části si holky zapnuly svoje čudlíky, bohužel to na velký náskok Bohemky nestačilo a my v tomto zápase prohrály vysokým rozdílem.

Z turnaje si odnášíme spoustu zkušeností, víme, na čem musíme pracovat a věříme, že se brzy do prvního koše vrátíme. Děkujeme holkám za bojovné výkony a rodičům za skvělou podporu!

Autor: Eliška Zubová