26_20230215_144258.png
18_1640199804.png
2182_20220601_141400.jpeg

Na reprezentační akce míří čtveřice Panterů

Hned čtyři zástupci našeho klubu se v červnu představí na reprezentačních akcích, a to hned tří různých zemí!

Už tradičním zástupcem je junior Jaroslav Petrák, který se zúčastní tréninku české reprezentace příští úterý v UNYP Areně. Není to ale jediný panteří zástupce, který se 7. června na Podvinný Mlýn vydá – kromě něj si trenérský štáb v čele s Matějem Kluchem vybral i juniora Michaela Petráně, který bude také bojovat o nominaci na další reprezentační akce.

Už pozítří pak na třídenní soustředění odjede brankářka extraligových #princezen Tea Mažáryová, kterou čeká společný víkend s juniorskou a ženskou reprezentací Slovenska. Dvacetiletá florbalistka, která byla jednou z letošních nových tváří klubu a kromě extraligového družstva také několikrát vypomohla na utkáních rezerv, zde bude bojovat mimo jiné také o místo v nadcházejících přátelských zápasech, které slovenská reprezentace plánuje v Česku v polovině srpna.

Posledním Panterem do party je pak Adam Šroubek, který znovu obdržel pozvánku do reprezentačního výběru USA, s nímž před několika týdny svedl těsnou a nakonec neúspěšnou bitvu proti Kanadě o postup na mistrovství světa. Útočníka výběru do 23 let a člena širšího kádru mužského Áčka nicméně uvidíme na jiné velké akci, a to Světových hrách v americkém Birmingamu, které se konají zkraje července a výběr Spojených států na nich kromě Kanady a Finska vyzve také reprezentaci České republiky!

Všem nominovaným gratulujeme a přejeme na reprezentačních akcích hodně zdaru!