23_20230911_132008.jpg
18_1640199804.png
2194_20220712_064102.jpg

Na Prague Games se představí pět panteřích družstev

Na tradiční pražský podnik letos zavítá pět našich mládežnických družstev – junioři, juniorky, dorostenci, strži a stržky.

V pořadí již 19. ročník oblíbeného letního turnaje znovu slibuje zajímavou podívanou a ani tentokrát na ní nebude chybět panteří zastoupení, které letos čítá pět družstev. Tradičně nejstaršími želízky v ohni budou junioři, kteří ve skupině vyzvou Třebíč a Sokolov, atraktivní podívanou pak slibuje i bitva se švýcarským Lausanne. Juniorky pak na ČVUT kromě Havířova vyzvou také polský Gdańsk a těžká prověrka je čeká ve čtvrtek ráno, kdy se utkají se švédským Warbergem.

Na soupeře ze severu narazí i dorostenci, konkrétně to bude FBC Vinga, s kým ve čtvrtek ráno na Tatranu povedou důležitou bitvu před vstupem do play-off. O den předtím se ještě utkají se Rtyní a neznámým lotyšským výběrem FBK SĀC. Z podobných končin přijede i mužstvo FC Masters / Ulbroka, s nímž se utkají ve skupině pro změnu strži. Ti mají společně se stržkami jako jediní pětičlennou skupinu a čeká je tedy o zápas navíc – kromě výše zmíněných Lotyšů vyzvou ještě Hradec Králové, Mladou Boleslav a švýcarské Lausanne. Stržky pro změnu narazí na Chodov, Hattrick Brno, slovenskou Nemšovou a švédský Lindas Rasta.

Cestu všech našich týmů turnajem můžete sledovat na sociálních sítích, začínáme už zítra!