22_1640941991.jpg
21_1640941393.png
2198_20220808_225954.jpg

Na Czech Open míří šestice zástupců

Oblíbený srpnový turnaj dospělých bude mít letos šestičlenné panteří zastoupení – radlickou družinu reprezentují čtyři mužská a dvě ženská družstva.

Největší pozornost bude jako vždy upřena na elitní týmy, zejména u mužů ale bude jejich sledování o něco náročnější, než bylo zvykem. Obměněný kádr totiž zaplnil hned dvě místa ze čtyř možných, podobné tak zůstává alespoň místo konání, kdy se oba celky sejdou na hale Jedenáctka. Výběr Mužů PRO tu narazí ve skupině na švédské Bench Hearts, nemine je pak ani bitva s Tigers Poruba a jedním ze dvou výběrů nováčka Národní ligy, tedy plzeňskou Slavií. Jejich kolegové z Mužů YOUNG pak, co se tedy severských soupeřů týče, vyzvou IBF Grillby, následovat bude souboj s Příbramí a základní skupinu zakončí Panteři na Hamru proti Klatovům.

Tady se kromě obou ženských družstev potkají také se svými mladšími spoluhráči z juniorů, které čeká nevyzpytatelná skupina složená z norského celku Absolut Mora, divizního nováčka ze Slaného a výběru IBK HERE FOR BEER, který je dle soupisky složený zejména ze severských jmen. Panteří juniory pak v seznamu zápasů najdete pod prostým názvem „Panthers Praha“.

Posledním do party z mužské části výpravy je celek BLACK, který celou základní skupinu odehraje na Třebešíně. Namixovaná sestava, ve které se protne mládí v podobě rezervních juniorů a dorostenců se zkušenostmi, jež budou zastupovat zejména hráči C POWER, tu z těch neznámých soupeřů narazí zejména na finský Jethron a maďarský Phoenix, jediným tuzemským protivníkem pak budou ambiciózní Říčany.

Co se ženských družstev týče, ty se obě letos představí v areálu branického Hamru a v obou budeme moci sledovat řadu nových tváří, které se k #princeznám připojily během letní přípravy. Áčko, které stejně jako juniory najdeme v rozpise utkání pod jednoduchým „Panthers Praha“, narazí ve skupině na jednoho extraligového a dva nepříliš známé soupeře – těmi jsou finský SS Team a prvoligová Jihlava, extraligový souboj pak proběhne proti Mladé Boleslavi a bude zároveň zakončením skupinového snažení Panterek.

Podobné složení svých úvodních soupeřek bude mít i družstvo BLACK, které hned na úvod vyzve početnou výpravu z Rakouska pod kódovým označením Red Eagles, aby ve čtvrtek krátce po obědě narazilo na tuzemské Eagles. Konfrontace s českou extraligou přijde na řadu o den později a soupeřkami budou hráčky Liberce, které do nadcházející sezony vstupují jako nováček nejvyšší soutěže.

Všem zúčastněným přejeme hodně zdaru a ať to cinkne!

Související odkazy