6:11(3:5,1:2,2:4)
so 15. 1. 2022 18:30 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Národní liga, 17. kolo

Muži zvládli přestřelku v Litvínově

Muži po těžké porážce od lídra z Butchisu čekala cesta do Litvínova.

Všichni hráči oproti minulé zkušenosti dorazili do haly v pořádku a s odhodláním si napravit dojem. Proti stál samozřejmě soupeř, který i přes poslední místo tabulky nechtěl dát body jen tak.

I přes nějaké absence byl začátek v režii týmu z Prahy. Po deseti minutách to bylo 0:3 a vypadalo to, že to bude opět střelnice. Bohužel došlo opět k polevení a domácí se stále drželi v zápase na rozdílu 2-3 branek a nebylo tedy nic rozhodnuto. Rozhodují trhák se stal až na začátku třetí třetiny, kdy se dvěma slepenými trefami povedlo hostům odskočit do vedení o 5 branek. Tento rozdíl se udržel až do konce. Konečný výsledek 11:6 pro Pantery mohl být i větší, šancí na to bylo hodně.

V dalším kole přivítají Panteři doma v Rudné tradičního rivala Traverzu a bude to určitě napínavé utkání.