26_20230215_144258.png
21_1640941393.png
2117_20220310_140450.jpg

Muži vyzvou v semifinále Plzeň, soupeře znají i elitní junioři a dorost

Po středečním obratu proti Orce a postupu o kolo dál mají panteří muži jasno – v semifinále narazí na třetí tým základní části z Plzně. Na elitní družstvo juniorů zbylo při výběru soupeřů nepříjemné Kladno, dorostenci pak v 1. kole play-off vyzvou Teplice. Úvodní zápasy se hrají už tuto sobotu.

Hlavní pozornost bude upřena na play-off Národní ligy, kde po nervydrásajícím prvním kole přichází na řadu semifinále. V něm Panteři narazí na třetí tým základní části, FbC Plzeň. V něm budou svěřenci Ladislava Hrmy opět v roli papírového favorita, neboť nepříjemného soka dokázali porazit v obou dosavadních letošních bitvách – venku 7:3 a doma pak 11:2. Plzeň ale svou sérii s Benešovem ovládla jasným skóre 3:0 na zápasy, dokáže potrápit i Pantery?

Do bojů se dostanou konečně i junioři, kteří se vyhnuli nepříjemnému 1. kolu play-off, z pozice posledního přímého postupujícího celku do osmifinále si ale i přes probíhající výběr soupeřů na svého protivníka museli počkat. Zbyli na ně nakonec kladenští Kanonýři, tedy celek, se kterým se Panteři setkali už v základní části a byly to boje pro nováčka v nejvyšší soutěži příjemné – svěřenci Patrika Míky zvítězili na Kladně 6:5, doma pak 10:5. Co přinese vzájemná série v play-off?

Dosti nepřehledný systém nadstavby vchází v platnost i pro elitní výběr dorostenců, kteří v celkové tabulce skupiny A skončili na pátém místě a tím pádem se nevyhnou 1. kolu play-off. V něm Panteři vyzvou FD Teplice, tedy dvanáctý tým tabulky, a spolu sehrají netradiční jednodenní sérii, kde kromě počtu vítězství může rozhodovat i vzájemný rozdíl skóre. Hrát se bude v sobotu dopoledne a následně odpoledne po utkání juniorů na domácí hale v Rudné, které Panteři mohou využít coby lépe umístěný tým v základní části.

Všem zúčastněným přejeme do vrcholu hodně štěstí a budeme se těšit i na všechny fanoušky, kteří je v sobotu a neděli dorazí do Rudné podpořit!