Související zápas

Panthers Praha
PanthersOrka
10:3(5:1,2:2,3:0)
ne 27. 2. 2022 18:30 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 2. kolo
22_1640941991.jpg
2099_20220228_231313.jpg

Muži ve druhém zápase dominovali, Orce nasázeli desítku

I druhý zápas čtvrtfinálové série Národní ligy mezi Pantery a Orkou přinesl plnou náruč gólů – domácí ale tentokrát odcházeli podstatně spokojenější, protože na rozdíl od soboty většinu času hru kontrolovali a vyhnuli se tak nervóznímu závěru – tentokrát zvítězili jasně 10:3.

Už od úvodu utkání bylo znát, že se svěřenci Ladislava Hrmy z některých nepovedených situací prvního čtvrtfinále dokázali poučit a na silné stránky svého soupeře si dávali o poznání větší pozor. To se projevilo i na skóre, které bylo od prvních minut jednoznačně v panteří režii a byť domácí znovu nabídli Orce několik přesilovek, z nichž některé můžeme označit i slovem zbytečné, dokázali v nich svého soka udržet na uzdě a nedovolit mu přílišnou dramatizaci skóre.

Panteři nakonec v poklidu vyhráli o sedm branek, tři z nich včetně té pojišťovací do prázdné klece si připsal i Michael Kočandrle, díky čemuž se s celkovými šesti body vyhoupnul na průběžné druhé místo kanadského bodování celého play-off. Už v sobotu tak může přijít rozhodnutí série, která se teď přesouvá na půdu soupeře do Mladé Boleslavi a kde stačí Panterům jediná výhra, aby si zajistili postup do semifinále!