Související zápas

Panthers Praha
PanthersDošwich
9:7(2:0,4:4,3:3)
so 16. 9. 2023 19:30 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 2. kolo
22_1640941991.jpg
2491_20230918_084737.jpg

Muži uspěli i napodruhé, doma přestříleli Milevsko

Ve druhém kole na nás čekal další nováček Národní ligy - Milevsko, který v prvním kole potrápil poměrně silného soupeře z Jaroměře.

Pár hráčů na sraz dorazilo mírně později kvůli dopravní situaci, což zprvu tým maličko rozhodilo. Však se od toho dokázali odprostit a soustředit se čistě na zápas. Odpovídala tomu dobře připravená a odvedená rozcvička.

Utkání jsme zahájili trošku s opatrností, ale hráči plnili jednotlivé pokyny a vše šlapalo, jak mělo. Odměnou nám do konce třetiny byly dva góly z holí Martinka a Wojnara. O pauze byly pokyny jasné - udržet předvedenou hru a ještě jí zlepšit, což se nám v první polovině druhé třetiny dařilo a navýšili jsme si krásně brankové vedení. Soupeře jsme skoro k ničemu nepustili, vyhrávali jsme souboje, vycházela nám rozehrávka do doby, než Milevsko vstřelilo první gól. Dle nás, fotodokumentace i video záznamu však platit neměl, jelikož Trojáček zasáhl balonek nedovoleně vysokou holí. Rozhodčí byl neoblomný a gól uznal, což nás trošku rozhodilo a zbytečně jsme si chybami ztížili hru.

Následovala dvě vyloučení na naší straně a řada nepřesností, čehož soupeř využil a rázem to bylo pouhé jednobrankové vedení. Ke konci třetiny nám byla nabídnuta početní převaha, kterou Lombino proměnil v náš prospěch. Vstup do třetí části se nám povedl a soupeři jsme opět odskočili na větší brankový rozdíl. Následně však přišla nekoncentrovanost, zbytečné vyloučení a soupeř se dostal opět na koně. Milevsko ještě v závěru ve hře 6 na 5 upravuje kosmeticky skóre na tabuli, ale naštěstí se tři body do tabulky připisují v náš prospěch.

Mrzet nás mohou zbytečná vyloučení, kterých soupeř využil. Je třeba se tomu vyvarovat do dalších zápasů. Společně s tím je potřeba zapracovat na koncovce, jelikož ta nás toto utkání taky docela trápila - gólových šancí jsme měli poměrně hodně.

Autor: Andrea Nováková

Související odkazy