so 19. 11. 2022 18:30 @ SH ZŠ Rudná, Divize, 11. kolo

Muži U23 doma padli s lídrem

Účko čekala o víkendu další výzva. Do Rudné zavítal tým Milevska, který se vyhřívá na první příčce v tabulce a pravděpodobně jako jeden z mála týmů v lize má ambice postoupit. To bylo vidět už na srazu, kdy ve stejnou chvíli, co do Prahy teprve dorazil rychlík s Přémou, se už začali kluci z Milevska protahovat a rozcvičovat.

Slepili jsme sestavu, na poslední chvíli rozdali pokyny, řekli si, co víme, a šli na věc. No a co jsme věděli?

• Věděli jsme, že musíme mít dobrý vstup do zápasu, což se nám podařilo i díky vedení 3:1.
  • Věděli jsme, že musíme náskok udržet - to se nám nepodařilo, Milevsko na odchod kabin srovnalo.
  • Věděli jsme tedy, že musíme mít dobrý vstup i do třetiny druhé, což se nám povedlo a hráli jsme v relativní pohodě.
  • Věděli jsme tedy znovu i to, že náskok musíme udržet, to se nám nepodařilo a ba naopak - otěže zápasu přebral soupeř.
  • Věděli jsme tedy, že do třetí třetiny musíme pořádně zabrat, to se nám povedlo, ale branky to nepřineslo a tak jsme prohráli.

Za zmínku stojí asi jen nejkomičtější situace letošní sezóny, když si dal Šroub staredown s větším z arbitrů.

Autor: Jan Sysel