Související zápas

Panthers Praha
PanthersTraverza
3:4(0:2,1:1,2:1)
ne 23. 1. 2022 15:45 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 18. kolo
20_1640940998.jpg
2052_20220124_131913.jpg

Muži si vylámali zuby na výtečném Bínovi

V dalším kole Národní ligy na náš elitní mužský tým čekal velmi známý soupeř, se kterým je každé utkání velice vyrovnané a plné emocí - Traverza Mukařov. Ještě během týdne se řešilo, zda se dané utkání vůbec odehraje vlivem aktuální situace.

Prvních pár minut utkání bylo z obou stran dosti opatrných a oťukávacích. Naše střelecké pokusy většinou končily buď v bloku, nebo k nim ani nedošlo, jelikož přihrávka k adresátovi nedorazila. Poměrně dost nepřesností a nedůrazu vyústilo ve dvoubrankové vedení soupeře, který při druhém gólu využil přesilovou hru. Ke konci první třetiny jsme měli také my možnost přesilové hry, však bohužel bez úpravy skóre. Ta následovala až na začátku druhé třetiny, kdy Pokorný získal balonek na vlastní polovině a projel středem hřiště jako nůž máslem a zavěsil do horní části branky.

Od cca poloviny utkání se to na obou stranách začalo dosti přiostřovat zejména v osobních soubojích a komentování výroků rozhodčích. Zdravotnice měla poměrně dosti práce, ale to se před utkáním dalo očekávat. Do závěrečné periody domácí tým nastupoval s dvoubrankovým mankem a to bylo hratelné. Však první změnu stavu na tabuli opět udělal soupeř ze zbytečného přečíslení. Poměrně brzy domácí trenér sáhl po hře bez brankáře a to se vyplatilo, neboť došlo ke snížení na 3:4 díky Petrákovi a Pokornému, ale to bohužel na skvěle chytajícího hostujícího Bínu nestačilo. Na našich hráčích byla vidět týdenní tréninková pauza, ale to není omluvenka.

Autor: Andrea Nováková