PanthersTurnov
9:2(0:0,3:0,6:2)
so 5. 2. 2022 16:00 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 20. kolo

Muži si pojistili druhé místo

Vyrovnaná první třetina a po ní střelecké hody. Muži doma porazili Turnov vysoko 9:2 a díky třem získaným bodům si pojistili druhé místo po základní části.

Dle papírových předpokladů to měl být jasný zápas plný spousty branek v síti hostů z Turnova. Úvodní třetina, ale nabrala jiný směr a do šaten se šlo za stavu 0:0 - kdo si tedy našel cestu do haly v Rudné, mohl dorazit až na druhou třetinu a o nic by nepřišel.

Po přestávkové domluvě už se domácí rozjeli a vstřelili tři branky, které jim zajistily uklidnění.
Ve třetí třetině už se utkání jenom dohrávalo, domácí Panteři přidávali další a další góly, zatímco hosté se jen bránili – i tak se jim nicméně podařilo alespoň dvakrát korigovat skóre.

Bylo to takové utkání z povinnosti, které domácím zajistilo díky třem bodům jistotu druhého místa po základní části. Do play-off ještě zbývá odehrát dvě utkání a pak vzhůru do vrcholu sezóny, kde mají Panteři jasný cíl - postup.

Autor: Ladislav Hrma