NáchodPanthers
4:14(0:8,1:4,3:2)
ne 30. 1. 2022 17:00 @ SH TJ Náchod, Národní liga, 19. kolo

Muži přestříleli Náchod čtrnácti góly!

Muži A se po domácí porážce od Traverzy vydali do dalekého Náchoda, proti kterému se Panterům historicky střelecky daří.

Jelikož se jednalo o dalekou cestu, využil hráči cestu autobusem od jednoho z klubových partnerů. I přes nějaké absence i z důvodu covidu nebo kolize se zápasem juniorů jelo na zápas nakonec šestnáct hráčů.

Od začátku zápasu navíc bylo jasné, kam tentokrát poputují tři body. Hosté z Prahy nedali domácím šanci se nadechnout a po první třetině to bylo už 8:0 pro Pantery. Vítr v šatně domácích nepomohl a střelecká mašina jela dál. Ve 30. minutě už to bylo 12:0.
Potom nicméně hosté polevili a umožnili domácím kosmeticky korigovat finální výsledek, který se zastavil na cifře 4:14 z pohledu Náchoda. Střelecky se na brankách nejvíc podíleli hráči druhé formace, kteří dali celkem 9 branek. Za zmínku určitě stojí zpáteční cesta autobusem, kde panovala dobrá nálada a celou cestu se zpívalo.

Panteři jsou nyní stále na druhém místě tabulky a v příštím utkání doma proti Turnovu jim stačí vyhrát, aby si jistotu tohoto umístění udrželi až do závěru základní části.

Autor: Ladislav Hrma