Muži před 172 diváky ovládli šlágr s Královým Dvorem!

Sobotní panteří den uzavřeli naši elitní muži, na které čekalo utkání proti T.B.C LUCERN Králův Dvůr. Očekávalo se vyrovnané utkání a přišlo dost diváků - jejich počet se nakonec zastavil na krásném čísle 172!

Úvod utkání byl poměrně oťukávací, kdy si oba týmy sice tvořily šance, ale bez požadovaného zakončení do branky. Nepomohla k tomu ani přesilovka domácích. Jako první se prosadil hostující čahoun Horký a Královák následně mohl navýšit vedení, jelikož Lombino si poradil v souboji nedovoleně až na 2 trestné minuty. Ten však rychle vyběhl z trestné lavice po uplynutí jeho trestu a našel krásnou přesnou nahrávkou Kočandrleho, který srovnal stav zápasu.

Oťukávačka byla minulostí, tempo hry se rapidně zrychlilo a do konce třetiny padlo po jednom gólu na obou stranách. Panteří odchovanec Škvor v dresu hostí rozjel akci zakončenou golem a opět vedli hosté. To se však nikomu z domácích nelíbilo - nejprve Petrák, následně Wojnar a poté Waldhauser otočili skóre ve prospěch domácích během pouhých dvou minut. Petrák poté našel přes celou šířku Daňka, který tvrdou střelou z první nemíjí.

Ani druhou přesilovou hru domácí sice nedokázali využít, Kočandrle však chvíli po jejím skončení využil svoji výhodu, pokryl si svým tělem balonek, odstavil několik hráčů v cestě a ve vlastní početní nevýhodě propasíroval kulatý nesmysl za záda hostujícího golmana. Souhra útočné trojice Petrák-Kočandrle-Kolář se vyplácí a je tu brankový rozdíl s číslem 4. Konec zápasu byl sice hektický, naštěstí ale příznivější pro naše barvy, které si odnáší vítězství 9:6 a nadále vládnou tabulce Národní ligy bez ztráty bodu!

Autor: Andrea Nováková

Panthers Praha - T.B.C.  LUCERN Králův Dvůr 9:6 (2:2, 4:2, 3:2) online

Střely na branku: 28:21
Diváci: 172
Hráči utkání: Michael Kočandrle - Daniel Riley

Komentář trenéra domácích (Ladislav Hrma): "Pro náš klub sváteční zápas jsme zvládli. Byli jsme místy až moc nervózní, ale alespoň to bylo pro diváky napínavé až do samého konce. Děkujeme soupeři za zápas a skvělým divákům za podporu, moc nám to pomohlo."

Komentář asistenta trenéra hostů (Martina Kohouta): "Zápas rozhodl začátek druhé třetiny, kdy jsme na pár minut vypadli ze hry a soupeř trestal. První třetinu jsme hráli to, co jsme chtěli a drželi si soupeře tam, kde jsme chtěli. Ve třetí jsme se už jen snažili dohánět výsledek. Kluci na hřišti nechali všechno, ale soupeř si zápas pohlídal. Děkujeme za zápas, Příští víkend máme volnej, tak si uděláme nějaký hezký program :-) VLAUFU stále"