PanthersTraverza
6:2(0:0,1:1,5:1)
so 4. 3. 2023 19:00 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 3. kolo

Muži mají matchball, Traverzu přejeli ve třetí třetině!

Před nedělním čtvrtým zápasem čtvrtfinálové série se Panteři dostali do skvělé pozice – díky vítězství 6:2 se totiž ujali vedení 2:1 na zápasy a už zítra tak mohou oslavit postup do semifinále!

Duel přitom zpočátku nevypadal tak, že by se snad fanoušci měli dočkat osmi branek. Na tu první si totiž počkali až do poloviny 23. minuty, kdy poslal Traverzu při hře 4 na 4 poprvé a naposledy do vedení Chaloupka, až do druhé sirény pak přišla jediná další trefa, a to vyrovnání z hole Wojnara, jenž zužitkoval krásný kros Žišky. Jinak se hrálo opatrně, brankáři měli méně práce než je běžné, drobnou převahou se pak mohli chlubit spíše hráči Panthers.

Ti navíc ve třetí třetině skóre obrátili a to tím nejlepším možným způsobem – nejprve druhou přesilovku zužitkoval kapitán Hudec, deset minut před koncem pak na dvoubrankový náskok navýšil z individuální akce Lombino a byť na hned záhy následující zásah Hrubého při vlastním oslabení dokázal zareagovat snížením Fiala, bylo to od borců z Traverzy vše – Panteři už si závěr pohlídali, ba co víc, náskok v něm ještě navýšili a do zítřejší čtvrté bitvy série tak půjdou s postupovým matchballem!