Související zápas

Panthers Praha
PanthersPelhřimov
6:3(3:1,0:1,3:1)
ne 8. 10. 2023 18:00 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 5. kolo
24_20230911_132022.jpg
2520_20231010_084106.jpg

Muži jsou na vítězné vlně, doma přemohli Pelhřimov

Muži v poslední době válí a zatím jsou bez ztráty kytičky. Pevně věříme, že to bude pokračovat dál a ještě lépe. Uplynulou neděli se utkali s dalším letošním nováčkem ligy - Pelhřimovem.

Hned v úvodu třetiny jsme měli několik slibných šancí a zatlačili jsme na soupeře, však první gól zařídil až v deváté minutě Mašát. Po chvíli naší zbytečnou chybu v rozehrávce trestá soupeř a rychle srovnává skóre, čímž se mírně dostává na koně. Všechny šance likviduje v domácí brance Šabler. Tuto aktivitu však projevuje také domácí tým a těší z akce první lajny, kdy se prosazuje Vavroušek na brankovišti. Ke konci třetiny nám byla nabídnuta početní výhoda, kterou využil až skoro na konci Nový.

Druhá třetina byla v režii Pelhřimova, kdy měl více šancí a více ze hry, za což mohl herní výpadek domácích. Nedokázali jsme ani v polovině třetiny využít další početní výhodu. Na začátku třetí třetiny jsme měli možnost další přesilové hry, ale bohužel neúspěšně. Za to soupeř využil první početní výhodu a tím srovnal skóre. Následně hráči opět zapnuli, jakoby na sobě klikli na tlačítko "Restart", kdy nejdříve Riley naklonil vedení zase na naší stranu. Ke konci třetiny jsme si přesnou střelou Kšíra a následně do prázdní branky od Lombina pojistili další tři body do ligové tabulky.

Musíme se poučit z našich chyb, jelikož jich stále v daném zápase bylo víc než by mělo být.

Autor: Andrea Nováková

Související odkazy