24_20230911_132022.jpg
21_1640941393.png
39792_20211127_1238560.jpg

Mlžky vyhrály domácí turnaj bez ztráty kytičky!

Druhé nejmenší Panterky si z důvodu pořádání vyzkoušely také prostředí na domácí hale v Rudné, kde se jim dařilo na výbornou - výhry nad SKV, Mladou Boleslaví a Wizards znamenají první místo a postup o patro výš!

V prvním utkání proti SKV jsme měli trochu problém s obrannou hrou a soupeřkám jsme dovolovaly až příliš často se podívat na naší polovinu. Do útoku to ale bylo mnohem lepší a taktika "dát víc gólů než soupeř" tak vyšla. Hodně nás navíc podržela Zdeňka Budinová, která mnoho dalších šancí soupeře pochytala a pomohla tak udržet skóre příznivější pro nás. To se nakonec zastavilo až na bláznivé cifře 14:10.

Druhý zápas už byl o něco klidnější, povedlo se nám zlepšit výkon směrem dozadu a útok i nadále dělal soupeři, jímž tentokrát byla boleslavská Florbalová akademie, velké problémy. Více proměněných šancí tak znamenalo druhé vítězství dne, tentokrát poměrem 8:5.

Závěrečný souboj s Wizards byl rozhodně tím nejtěžším, jenž jsme v turnaji museli podstoupit. Ani jeden z týmů nedal tomu druhému nic zadarmo a byť jsme po většinu času drželi vedení my, soupeřky se neustále tlačily za vyrovnáním a nedovolily nám ani na chvíli vydechnout. Hodně jejich šancí zastavila naše znovu zlepšená obrana a i díky ní jsme v závěru po krásném gólu odskočili do dvoubrankového vedení, které nám dalo konečně klid na hokejky a nebýt něj, závěrečné minuty by byly mnohem náročnější a kdo ví, třeba by to i skončilo zcela opačným výsledkem. Pravdou je ale to, že byť se Wizards ještě jednou podařilo snížit, na vyrovnání už soupeřky nedosáhly a z nejvyrovnanějšího utkání dne jsme odcházeli nejen jako vítězové zápasu, ale i celého turnaje!

Holkám děkuji za předvedenou hru, gratuluji k vítězství a budu se těšit zase v příštím kole.

Autor: Tomáš Drašnar

Rudná Panthers Praha - SKV :-)
Rudná Panthers Praha - Florbalová akademie MB :-)
Rudná Panthers Praha - Wizards :-)