Související zápasy

Panthers Praha
23_1640942031.jpg
2159_20220405_103807.jpg

Mlžky vybojovaly v Boleslavi postup

K dalším zápasům Mlžky vyjely až do Mladé Boleslavi, kde se postupně střetly s týmy domácích lvic, Kutné hory a SKV.

Hned na úvod nás čekal duel s favoritem turnaje, pocházejícím právě z města automobilů zvaných Škoda. Ačkoli se v úvodu soupeř dostal do vedení, holky dokázaly udržet vysoké tempo hry a postupně se zvedly. Díky dobrému výkonu jsme tedy dokázali zvítězit a pozitivně se naladit do dalších zápasů.

Jako druhý na nás čekal tým Kutné hory, která přijela s dosti mladou sestavou plnou elévek. I přes to, že jsme se v první půli dostali do vysokého vedení, jsme s výkonem příliš spokojeni nebyli, vzhledem k rozdílu v kvalitě obou soupeřů bylo pro holky těžké se na utkání stoprocentně koncentrovat a docházelo tedy k herním výpadkům. Náš herní projev se ve druhé polovině přeci jen o něco zlepšil, když jsme si řekli, že tohle je ten zápas, kdy si můžeme vyzkoušet různé věci, které nám stále tolik nejdou.

Ve třetím zápase nás čekalo SKV. Úvod zápasu byl z naší strany katastrofický. Vypadalo to, že si holky řekly, že se soupeř porazí sám, ale to se nestalo, a tak jsme hned od začátku byli všude později a nestíhali soupeřovo tempo. To se změnilo až po přestávce, kdy holky konečně zapnuly a předváděly to, na co mají. I to už ale bylo pozdě, a tak jsme z utkání vyválčili pouze remízu. Po dohodě mezi trenéry jsme si ještě pro zábavu zajeli nájezdy a následně jsme mohli opět vyrazit směr Praha.

Na turnaji holky ukázaly, že potenciál mají, jen je potřeba do všech zápasů chodit na sto procent. Příště se díky lepšímu skóre představíme ve vyšším koši, a tam by nás jakékoliv zaváhání mohlo velmi mrzet. Děkujeme rodičům za podporu a budeme se na vás opět těšit příště.

Autor: Dan Ježil