26_20230215_144258.png
21_1640941393.png
39544_mlzky.jpg

Mlžky si v Boleslavi otevřely střelnici

Mladší žákyně za sebou mají hodně povedený víkend - na turnaji v Mladé Boleslavi ani jednou nepoznaly chuť porážky a všechny tři soupeře navíc vyprovodily ze hry vysokým debaklem. Se skóre 39:13 navíc Pantrky postupují do vyššího koše!

Náš první soupeř mi coby trenérovi dělal starosti, neboť se jednalo o protivníka, jenž do našich vod spadl z nejvyššího koše a dala se tak čekat velká výzva. Obavy se ale nakonec vůbec nepotvrdily. Panterky se od začátku chopily jak balonku, tak otěží hry a soupeřkám se na hrací předmět prakticky nedovolily ani podívat. Stříleli jsem jednu branku za druhou a brzy si vytvořili pohodlný náskok, který nezkazil ani fakt, že se soupeř ve druhé části trochu probral a dvakrát dokázal korigovat.

Druhý mač proti pražské Dvojce byl ještě více v naší režii a podařilo se nám i nastřílet více branek než ráno. Navíc jsme se mohli prezentovat pevnou obranu, kterou se soupeři podařilo překonat až v závěrečné pětiminutovce, to však nic nezměnilo na tom, že jsme vyhráli vysoko 17:4 a Dvojka tak byla daleko od nějakého otáčení výsledku.

Na závěr turnaje jsme sehráli nejvyrovnanější zápas celého dne. Domácí Mladá Boleslav se dlouho snažila držet zuby nehty vyrovnané skóre a byť nám to tentokrát trvalo o něco déle, i tady se nakonec projevila naše dominance a soupeři jsme tak ve druhé polovině ukázali, že jsme nevážili tak dlouhou cestu na turnaj jen proto, abychom se vrátili druzí. V posledním utkání dne jsme tedy zvítězili 11:7.

Díky holkám za zápasy, rodičům za podporu a budu se těšit zase příště.

Autor: Tomáš Drašnar

Rudná Panthers Praha - SKV :-)
Rudná Panthers Praha - Dvojka Praha :-)
Rudná Panthers Praha - Florbalová akademie MB :-)