20_1640940998.jpg
18_1640199804.png
39344_mlzky.jpg

Mlžky se v prvním kole radovaly dvakrát

Úvodní turnaj čekal na Campanusu Mladší žákyně, které ve třech zápasech braly dvě výhry.

První zápas s Mladou Boleslaví byl náročný. Ačkoliv jsme byli více na balonku, tak to v první půli bylo hlavně o seznámení se s novými spoluhráčkami a skóre tak bylo vyrovnané. Ve druhé části se nicméně holky rozhodly, že si začnou navzájem více důvěřovat, pouštěly se i do pěkných kombinací a celkově se chopily otěží probíhajícího duelu, díky čemuž nakonec daly i víc gólů než jejich soupeřky a na úvod tak zvítězily 8:5.

Druhý mač proti Novému Strašecí už byl o poznání vyrovnanější. Soupeř dorazil v hodně početné výpravě, na soupisku nakonec naskládal hned čtyři útočné trojice a dvě gólmanky. Ač nás jejich početní převaha nezastrašila a na hřišti jsme letos v ženské složce neoblíbenému soupeři (z mnoha odehraných vzájemných duelů zatím jen jedinkrát uspěli Panteři, a to zásluhou výkonu Dorostenek) nedali nic zadarmo, štěstí nám tentokrát moc nepřálo a většinu našich tutovek jsme nasměrovali buď do boční síťky, nebo úplně mimo bránu. I přes všechno naše úsilí tak Strašecí odcházelo ze zápasu jako vítěz po výsledku 3:6.

Chuť jsme si nicméně spravili v posledním duelu s pořádající Dvojkou Praha, v němž jsme měli jasně navrch. Postupně jsme si vypracovali pohodlný náskok a byť soupeř občas zahrozil z rychlých brejků a i několikrát dokázal zkorigovat průběžné skóre, naše vítězství v hodnotě 8:3 to nakonec neohrozilo.

Díky holkám za zápasy a budu se těšit zase příště.

Autor: Tomáš Drašnar

Rudná Panthers Praha - Florbalová akademie MB :-)
Rudná Panthers Praha - Nové Strašecí :-(
Rudná Panthers Praha - Dvojka Praha :-)