Související zápasy

Panthers Praha
23_20230911_132008.jpg
2240_20221005_232347.jpg

Mlžky okusily halu na Jedenáctce

První letošní turnaj má za sebou i tým Mladších žákyň, které se vydaly na chodovskou halu Jedenáctku.

První zápas jsme odehrály proti Spartě Praha. V úvodu bylo hodně znát, že holky dlouho nehrály. Trvalo nám, než jsme se rozkoukaly a bohužel to nahrálo Spartě do karet, která šla do druhé poloviny se značným náskokem. Druhá polovina pro nás byla již o něco lepší. Holky se z první části poučily a více si hlídaly své protihráčky. I tak se nám bohužel stav utkání nepovedlo zvrátit, a tak jsme si z prvního zápasu odnesly prohru.

Druhé utkání se Startem98 bylo o poznání příznivější. Holky se již od začátku soustředily a neopakovaly chyby, zvláště v obraně, z prvního zápasu. I přes velkou snahu jsme nicméně i podruhé ze hřiště odešly s prohrou. Následně jsme se postavily proti Tatranu a i přes lehké nedorozumění na začátku to byl pro nás nejpodařenější zápas dne. Holky do toho šly naplno, více útočily na bránu a nezapomněly bránit ani tu vlastní. V předešlých zápasech jsme moc nezkoušely souboj 1 na 1 s nějakou kličkou a ani v tomto utkání tomu nebylo jinak. Bohužel se nám nedařilo střílet góly, a tak jsme si odnesly znovu porážku, hlavu jsme ale mohly mít vztyčenou.

Naše poslední utkání jsme odehrály proti Wizards. Na začátku si holky vedly velmi dobře, soupeře se jim podařilo zaskočit a jako první i skórovat, navíc hned třikrát v řadě. Nadšení z vedení holky ale bohužel rozptýlilo a polevily, což dalo výhodu soupeři. Ke konci jsme přidaly ještě pár gólů, ale to už výsledek nějak výrazně neovlivnilo, a tak jsme odjely z tohoto turnaje bez bodu.

Pro některé Panterky to byla vůbec první zkušenost s nějakým ligovým turnajem a je tedy třeba říct, že i přes nepříznivé výsledky si na hřišti vedly slušně. Věřím, že to byla cenná zkušenost, která se nám vrátí v dalších zápasech.

Autor: Šárka Hromková

Související odkazy