Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2442_20230407_100341.jpg

Mlžky na předposlední zastávce okusily čtyřnásobné pražské derby

Mladší žákyně se na předposledním turnaji sezony přesunuly na Kotlářku, kde ve čtveřici zápasů vyzvaly hned čtyři pražské soupeře. Jak jim městská derby sedla?

V prvním zápase proti Spartě se nám náramně dařilo. Během úvodních minut se nám podařilo soupeře zaskočit a dostat se do vedení, později jsme dokonce skóre navýšili. Do druhé poloviny tak naše malé Panterky nastoupily s tříbrankovým rozdílem k dobru. Avšak první dvě minuty druhé poloviny jsme zaspali a náskok byl ten tam. Ano, Sparta v tomhle zápase byla více na balónu, bohužel pro ni však my byli ti, kdo držení balónu dokázal lépe využít a tak zápas skončil naším vítězstvím.

K zápasu s Bohemians řeknu jen jedno: "Nešlo nic."

Bitva proti Black Angels byla opět vyrovnanější, tentokrát ale nám se nedařilo využívat šance a když se soupeřky dostaly do pohodlného vedení, už jsme se jen snažili o zázrak.

Poslední zápas proti Tatranu měl opět slibný začátek. První gól padnul hned z úvodního buly a my jsme se rychle opět dostali do trojgólového vedení. Druhou polovinu jsme zahajovali se dvěma góly k dobru, avšak dlouho jsme se neradovali, jelikož soupeř nepotřeboval moc času, aby zápas vyrovnal a dostal se do vedení. Navíc nám už se žádný gól dát nepovedlo, a tak soupeř nás obral o další vítězství.

Autor: Tomáš Drašnar