Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2443_20230407_113843.jpg

Mlži WHITE a RED ukončili sezonu

Závěrečné ligové bitvy za sebou mají Panteři z Mlžů WHITE a RED, kteří naposledy rozdávali radost jak na hřištích, tak i v jednom nejmenovaném aquaparku.

Barrandovské cachtání

Družstvo WHITE na svůj poslední letošní turnaj vyrazilo na Barrandov a byla to pořádná tlačenice – místní nafukovačku nakonec obsadila sedmnáctičlenná výprava, která rozdávala góly, radost i nervíky.

Všechny zápasy byly podobné v tom, že jsme se snažili tvořit hru, dávat góly a moc nemysleli na obranu. Proti Spartě to přineslo vítězství po pěkném obratu, druhé pražské S nás pak porazilo s pořádnou dávkou štěstí. Příbrami jsme i přes obří tlak ten vítězný gól prostě nedali a Olymp naopak nedohnal náš náskok. Co ale potěšilo nejvíc byla stoupající tendence radosti a zápalu, protože takové naladění, jako jsme měli právě proti Olympu, proti tomu se bojuje každému těžce a klukům patří díky za to, jakou atmosféru si na střídačce dokázali udělat. To se pak hraje vždy lépe a každého to baví daleko víc.

Závěr ligové sezony pak ještě zpříjemnila návštěva vyhlášeného a oblíbeného barrandovského aquaparku, kde jsme si užili tradičních atrakcí jako přelidnění, vyhazování plavčíkem za patnáctičlenný vláček na tobogánu nebo třetího ročníku Paučisova Placáku.

Díky klukům i rodičům za celou sezonu, která sice ještě neskončila, jeden z jejich vrcholů už je ale za námi. Čas na zhodnocení teprve přijde, takže se budeme nadále těšit jak na trénincích, tak i na letních turnajích a soustředění, na něž se nezapomeňte hlásit v sekci!

Autor: Tomáš Pauček

Poslední tanec formátu 5+1

Čekal nás poslední turnaj, kde si kluci zkouší systém 5+1 a jak už jsme tisíckrát sdělovali, slouží to hlavně ke zlepšení a získání užitečné praxe. Dost možná proto na to poctivě svalujeme všechny negativní výsledky za posledních 6 měsíců. ?

Začátek do turnaje byl z naší strany opravdu ukázkový. Konečně to mělo tu energii a šťávu, o kterou kluky prosíme celý rok. Sahali jsme tento zápas po bodech, bohužel marně. Poslední derby se Slaným jsme nevyhráli, ale za to si nás budou pamatovat, až je příští rok vyzveme v dalším kole.

Následoval dvojzápas s Olympem, kdy jsme v obou případech hráli to, co jsme chtěli. Kluci běhali, normálně bylo na co koukat. Bohužel to nestačilo ani na jeden bod, ale přežili jsme nájezdy olympských obrů, to se taky počítá.

Poslední zápas v této kategorii tohoto roku nás čekal bohemácký klokan. Nemohli jsme sezónu zakončit jinak, než že budeme klasicky unavení, jelikož nám obídek moc šmakoval. I přes to, že nás na turnaji postupně pár bojovníků opustilo, dobojovali jsme. To byl náš cíl.

Experiment 51 považuji za úspěch. Klukům to ukázalo, co je velký florbal zač a věřím tomu, že jim to jen prospěje. Koneckonců kluci 2012 budou hrát pouze tuto kategorii příští rok. Ale to předbíhám, na to je stále ještě dost času. Děkujeme za podporu týmu RED po celý rok. Těšíme se na jeho pokračování příští rok.

Autor: Matěj Ďurina