Mlži 2011 bojovali opět v Hořovicích

Už tradiční cestování až do dalekých Hořovic, kde se letos Panteři objevují nevídaně často, čekal Mladší žáky 2011. Ti vyhráli dva ze čtyř zápasů a další remizovali, bylo z toho tak konečné druhé místo. Turnaj hodní trenér David Förster.

Na turnaj jsme dorazili na devátou ranní a první zápas začínal v 9:40 proti SK Alien Nation Černošice. Utkání to bylo zpočátku vyrovnané, Černošice ale začaly být po chvíli o něco aktivnější a po první půli tak vedly o dvě branky. My se ale do druhé části zlepšili, začali jsme více střílet a hru i skóre vyrovnali, soupeř ale byl nakonec o ten jeden gól šťastnější a na úvod si připsal výhru.

Po hodinové pauze nás čekala bitva s Olympem a bylo to hodně vyrovnané utkání, v němž si ani jeden z týmů nedokázal vypracovat jak herní převahu, tak i větší gólové vedení. První polovina tak byla gólově vyrovnaná a byť jsme v té druhé opět zvedli svou aktivitu, díky čemuž jsme Olymp začali přehrávat na balonku i v zakončení, soupeř našemu tlaku odolal a byla z toho nakonec remíza 2:2.

Ještě o něco delší pauza nás nicméně navnadila na duel s oblíbenou Příbramí, s níž jsme zatím letos neprohráli a bylo tomu tak i tentokrát. Úvodní desetiminutovka byla zcela v panteří režii, Žraloky jsme vůbec nepustili do zakončení a naopak jsme soupeřova gólmana zasypali takovým množstvím střel, že průběžné vedení 5:0 bylo více než zasloužené. Velký náskok nás ale i trochu ukolébal a druhá půle byla z naší strany o něco slabší, z čehož vznikl i jediný inkasovaný gól, na nějž ale panteří letka reagovala dalšími dvěma trefami a milovníci čtení mezi řádky tak už vědí, že jsme zvítězili 7:1.

V závěrečném souboji jsme čelili domácím Red Dragons a ti se v prvním poločase snažili kousat, přes naší obranu se jim ale prodrat nedařilo. Naopak Panteři se opět do zakončení cpali s velkou chutí a o přestávce tak vedli 2:0, ve druhé půlce navíc začali svého unaveného soka přehrávat i silově a byť z toho rezonoval už jen jeden vstřelený gól, vzadu zůstalo vše čisté a turnaj jsme tak uzavřeli vítězstvím 3:0.

Autor: David Förster