Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2555_20231114_150117.jpg

Mladší žákyně v UNYP Aréně?

Holky byly natěšené na nedělní turnaj, který se měl odehrávat v té slavné UNYP aréně. Bylo to jak sen, zahrát si v takové hale. Pak ale došlo ke změně místa konání a sen se rozplynul.

Holky se tedy během studeného nedělního rána vydaly do haly poblíž O2 arény, kde na ně čekala nová hezká nafukovačka. O něco nepříjemnější bylo zjištění, že šatna, ve které se měly převléknout do zápasového oděvu, nebyla o moc teplejší než ranní mráz a tak vše proběhlo v rychlosti. Poté se přesunuly do haly a vyzvaly holky z Mladé Boleslavi. První polovina se z naší strany táhla v duchu spánku a ospalosti, v druhé polovině jsme zvládly dotáhnout náskok soupeře, ale na výhru už to bohužel nestačilo, body nám utekly o jediný gól.

Do druhého zápasu bylo jasno, musíme se probudit a začít střílet. To se povedlo, nicméně z velké většiny to skončilo u nohou brankářky. Do útoku jsme se tlačily, ale do obrany to bylo trochu horší. Holky tedy hned dostaly nový úkol - zkusit kličku a hlavně pořádně bránit! Po pár krásných gólech jsme se dostaly do vedení a zápas dovedly do zdárného konce s výhrou o pět fíků! 3 body jsou naše. Pauza mezi zápasy byla na oběd moc krátká a tak se tradičně hrálo městečko Palermo, tentokrát bez trenérů. Ti vyrazili pro něco dobrého k snědku, aby se posilnili před zápasem s domácí Spartou.

Třetí a nejtěžší zápas dne. Ospalý začátek se nám i přes neskutečně bojovný výkon dohnat nepodařilo. Holky předvedly možná i nejlepší výkon sezóny, proto z tohoto zápasu odcházíme s úsměvem a těšíme se na odvetu. V posledním zápase nás čekaly hráčky Bohemians. V tomto zápase jsme se trestuhodně přizpůsobili tempu hry soupeře, ke kterému jsme přidali mizernou produktivitu. V druhé půli zápas vypadal už lépe, ale jednobrankový rozdíl se nám nepodařilo dorovnat.

Hlavu vzhůru, odnášíme si cenné zkušenosti do dalších kol, kde zabojujeme o výhry a postup do vyššího koše.

Autor: Kateřina Macounová